Obvestilo – odpoved izvedbe šole v naravi Čatež 2020 in drugo

Spoštovani starši,
skladno s predhodno najavljeno informacijo, vam pošiljamo obvestilo, da je plavalna šola v naravi za letošnje šolsko leto odpovedana. Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport nas je v okrožnici z dne 8. 5. 2020 obvestilo, da se šole v naravi in plavalni tečaji do nadaljnjega ne izvajajo.
Hkrati nas je v isti okrožnici tudi obvestilo, da se za učence od 4. do 8. razreda nadaljuje izobraževanje na daljavo.
Učenci, vključeni v dopolnilni pouk, individualno in skupinsko pomoč, bodo od 25. 5. 2020 naprej lahko obiskovali te oblike pomoči, urnik bo prilagojen, vključeni učenci pa posebej obveščeni.
Naprošamo vas, da še naprej pozorno spremljate obvestila na spletni strani in v aplikaciji Easistent, kakor tudi druge oblike obveščanja.
Milan Dekleva, ravnatelj

Več prispevkov iz OBVESTILO2