V ponedeljek, 5. 10. 2020 pričnemo z izvajanjem vseslovenskega projekta Trajnostna mobilnost, ki bo trajal teden dni. Učenci naj v tem tednu v šolo prihajajo na način trajnostne mobilnosti (peš, s kombijem, kolesom, skirojem, z rolerji …). Cilj projekta je povečati delež aktivnih prihodov v šolo za vsaj 7%.

Zakaj trajnostna mobilnost?
– Samostojen otrok je ponos vsakega starša.
– Otroci, ki se gibljejo, so bolj uspešni.
– Pot v šolo je lahko zabavna in sproščujoča.
– S hojo in kolesarjenjem zmanjšamo prometni pritisk v okolici šole, izboljšujemo prometno varnost otrok in manj onesnažujemo okolje.

Obenem vas obveščamo, da od ponedeljka naprej uporabljajte šolsko parkirišče (pri starih jaslih) in otrok ne spuščajte na dovozu pri šoli. Uporaba parkirišča med telovadnico in šolo je dovoljena le zaposlenim.

Dokažimo, da skupaj lahko pripomoremo k čistejšemu okolju!

(Visited 114 times, 1 visits today)
Dostopnost