Dragi učenci in učenke, spoštovani starši

Počitnic se zaključujejo in začenja se šola. Prvi šolski dan je pomemben za vsakega. Tako vas kot nas. Skupaj lahko odgovorno poskrbimo, da bo vesel, poseben in nepozaben.

Posredujemo vam nekaj najpomembnejših informacij za začetek.

Učenci od 2. do 9. razreda bodo imeli v četrtek 1. septembra 5 šolskih ur. Izbirni predmeti, neobvezni izbirni predmeti, interesne dejavnosti ter dopolnilni in dodatni pouk se ne bo izvajal. Urnik je objavljen na povezavi

(https://www.easistent.com/urniki/c1b194c49fcac2cdf4ac04b6512c688d98b759e5/razredi/513476).

Jutranje varstvo, varstvo vozačev in podaljšano bivanje bo zagotovljeno. Prav tako tudi malica in kosilo.

Šolski prevozi so organizirani tako kot lansko leto.

Na podlagi navodil NIJZ priporočamo, da se v primeru pojava simptomov SARS-COV-2 učenci samotestirajo doma, ter da v šolo prihajajo popolnoma zdravi. Brezplačne teste lahko prevzamete v lekarnah.

Želimo vam prijeten začetek novega šolskega leta in vse dobro!

Matej Grahor