V torek, 6. februarja, smo imeli športni dan in obeležitev kulturnega dne. Ko smo prišli v šolo, smo se najprej pogovorili o našem največjem pesniku, in se s kvizom preizkusili v znanju o njegovem delu in življenju. Nato so nam devetošolci pripravili predstavo o modernem povodnem možu in Urški. Na koncu pa nas je obiskal še sam France Prešeren. Po malici so tisti, ki so imeli sanke ali lopate naredili proge, po katerih smo se kasneje sankali. Na dveh so se lahko sankali z lopatami in krožniki. Tisti, ki so prišli brez sank ali lopatk, so šli na igrišče in tam ustvarjali snežne skulpture in se kepali. Jaz sem bil na sankanju in bilo je zelo lepo, saj sem se sankal pa zelo strmi progi, ki je bila sicer malo nevarna, pa nič zato Za ta dan lahko rečem, da smo združili prijetno s koristnim.


Tine Marinšek, 7. razred

 

(Visited 13 times, 1 visits today)
Dostopnost