Letošnje šolanje je malo drugačno, in tudi moji dnevi so drugačni. Kako ga preživim?  

Zjutraj vstanem, si umijem obraz, zobe,  se oblečem ter pojem zajtrk. Prižgem računalnik, se prijavim na mail ter grem pogledat, če je kaj novega v spletnih učilnicah. Naredim nalogo iz predmetov, ki so tisti dan na urniku. Če je kakšen ZOOM poskrbim, da nobeden ne hodi v mojo sobo, ter pri ZOOMu sodelujem. Nalogo, ki jo moramo poslati, jo poskusim poslati še isti dan. Če mi to ne uspe, pa jo naslednji dan. Nalogo delam približno do 10.00. Če so pa vmes ZOOMi pa do 12.00. Okrog 13.00 jem kosilo. Tako imam potem celo popoldne za zabavo, ker vse končam dopoldne. Ob sredah in petkih imam glasbeno šolo, ki je tudi na daljavo.

Tako jaz preživljam čas.

 Uma Ceglar, 6.razred

(Visited 82 times, 1 visits today)
Dostopnost