Učenci petega in šestega razreda smo se zadnji teden v januarju odpravili v Kranjsko Goro. Vožnja do tja je bila utrujajoča, a smo srečno prispeli.

Vsak dan smo hodili na smučišče, kjer smo imeli tečaj smučanja. Po smučanju smo imeli veliko različnih dejavnosti. Večini učencev je bila najbolj navdušena nad tekom na smučeh. Po slastni večerji smo odšli na zanimiv sprehod okoli Kranjske Gore. V četrtek zvečer pa je bilo najbolj zabavno. Zaključni večer je potekal tako, da smo z učenci iz  Pirana, ki so bili tudi na tečaju smučanja, zaigrali točke (vsaka soba je pripravila kratko predstavitev). Nato smo imeli ples.

Petek je bil zelo naporen. V poznih popoldanskih urah smo se vrnili domov.

Bilo je zelo lepo.

                                                      

Brina Cek in  Mila Novaković 6. r.

(Visited 114 times, 2 visits today)
Dostopnost